Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty
Drodzy Rodzice
Z okazji Dnia Mamy i Taty
składamy wszystkim Państwu
najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności
oraz pogody ducha,
a także cudownych chwil pełnych uśmiechu
i nieustającego zadowolenia ze swoich pociech.
Dyrektor Przedszkola 16
Agnieszka Kaczyńska
wraz z całym Personelem
21 i 29 maja gościliśmy w przedszkolu rodziców naszych przedszkolaków.
Jeżyki, Pszczółki i Liski przygotowały dla swoich najbliższych wiosenne spektakle, a Sówki, nasze Starszaki - Uroczystość Pożegnania z Przedszkolem.
Spędziliśmy razem całe popołudnie, było radośnie i bardzo wzruszająco.
Dziękujemy wszystkim Państwu za wspólnie spędzony czas i z całego serca gratulujemy wspaniałych dzieci :)
