Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Projekt "Gotuj się na zmiany!" - finał tegorocznej edycji

Drodzy Rodzice
Nasze przedszkole już po raz drugi wzięło udział w projekcie edukacyjnym pt. "Winiary. Gotuj się na zmiany". 
Ogólnopolski program edukacyjny ma na celu zapoznanie dzieci oraz wprowadzanie dobrych nawyków żywieniowych do ich codziennego życia.
Poruszane treści zwracają również uwagę na znaczenie ruchu oraz niezwykle aktualną kwestę niemarnowania jedzenia, kierowania się zasadą "zero waste".
24 czerwca odbyły się już ostatnie zajęcia w ramach projektu pod tytułem "Gotuję, nie marnuję!".
Tym razem dzieci uczyły się kreatywnie przygotowywać proste posiłki oraz ćwiczyły podstawowe umiejętności matematyczne (miary, ilości).
Przygotowując orzeźwiające napoje poznały również charakterystyczne letnie smaki; miętowy, cytrynowy, truskawkowy, malinowy, arbuzowy i koperkowy ;)
Pomimo tego, że tegoroczny projekt się już zakończył, mamy nadzieję, że wiedza i nowe umiejętności pozostaną z dziećmi na długie lata :)

Więcej informacji na temat projektu: https://www.gotujsienazmiany.pl/