Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Z pomysłów Mamy, Taty i Dziecka cz. II

Drodzy Rodzice
W czerwcu zaprosiliśmy dzieci wraz z dorosłymi do ostatniej w tym roku szkolnym zabawy plastycznej.
Zadanie czerwcowe - ORIGAMI -  japońska sztuka składania papieru. 
Otrzymaliśmy prace od Wojtusia, Ani, Leonka, Tymka R., Kostka, Ingi i Tymka Z. z gr. I Kociaki, Helenki S. z gr. III Smerfy oraz Pawełka, Konana i Leonka z gr. IV Ekoludki.
Nagrodę specjalną za udział we wszystkich edycjach tegorocznych INSPIRACJI PLASTYCZNYCH otrzymali: Tymonek Z., Wojtuś, Tymek R., Kostek, Leonek, Inga, Ania, Helenka S.,
Pawełek i Helenka B.
Wszystkim dzieciom i dorosłym, którzy wraz z nimi brali udział w naszej całorocznej zabawie bardzo dziękujemy za udział :)
Przygotowujemy już tematy INSPIRACJI PLASTYCZNYCH na nowy rok szkolny !
***************************************************************************************
W majowej zabawie z cyklu "Z pomysłów Mamy, Taty i Dziecka" chętne dzieci i dorosłych poprosiliśmy o zaprojektowanie i wykonanie "Ogrodowego instrumentu muzycznego z materiałów recyklingowych".
Tym razem nie było wystawy w holu -  wszystkie instrumenty znajdują się w ogrodowym Kąciku Muzycznym. 
Otrzymaliśmy prace wykonane przez Anię, Leona, Tymonka R., Kostka ,Wojtusia i Tymonka Z. z gr. I Kociaki, Helenkę S. z gr. III Smerfy oraz Pawełka, Leona i Helenki z gr. IV Ekoludki.
Bardzo dziękujemy Rodzicom za zainspirowanie dzieci i wykonanie z nimi tak pomysłowych i pracochłonnych projektów :)
Za udział w zabawie dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy :)

***************************************************************************************
W naszej kwietniowej zabawie plastycznej z cyklu "Z pomysłów Mamy , Taty i Dziecka"
dzieci wraz z dorosłymi wykonały "Ptaszki z papierowych talerzyków"

Na wystawie w holu można było podziwiać ptaszki wykonane przez:
Tymonka R., Kostka R., Leonka, Anię, Wojtusia i Tymonka Z. z gr. I Kociaki oraz Helenkę S. z gr. III Smerfy, Pawełka, Helenkę i Kingę z gr. IV Ekoludki.
Za udział w zabawie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy :)
**************************************************************************************
W marcu poprosiliśmy dzieci wraz z dorosłymi o wykonanie pracy plastycznej na temat

"Wiosna budzi kwiaty".
Tym razem nasi artyści wykorzystali w swoich pracach techniki płaskie : np. malarstwo, rysunek, wycinanka, wydzieranka, wyklejanka, coolage, stemplowanie.
Otrzymaliśmy prace od Pawełka, Antosia, Helenki i Józia z gr. IV Ekoludki, Tymka Z., Ani, Wojtusia, Ingi i Leonka z gr. I Kociaki oraz Oliwki i Helenki S. z gr. III Smerfy.
Bardzo dziękujemy za udział w zabawie :)
Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.