Informacja Administratora

" Z pomysłów mamy, taty i dziecka"

W kwietniowej twórczej zabawie plastycznej
"Z pomysłów mamy, taty i dziecka" zachęcaliśmy Państwa do wsparcia dzieci w wykonaniu
PALM WIELKANOCNYCH.
Wielkanocne palemki wykonali :
Julia (gr. I), Szymon (gr. III), Zuzia (gr. III), Zosia (gr. III), Helenka (gr. IV), Julia (gr. IV), Wiola (gr. IV)
Wszystkie prace z przyjemnością prezentujemy na wystawie w holu.
Bardzo dziękujemy za udział w zabawie :)
Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

**********

W marcowej edycji "Z pomysłów mamy, taty i dziecka" czekaliśmy na pomysłowe "Wiosenne inspiracje".
Wszystkie prace wykonane przez dzieci wspólnie z rodzicami (lub innymi domownikami)
z przyjemnością zaprezentowaliśmy na wystawie w
holu.
Wiosenne prace otrzymaliśmy od Agatki (gr. III), Szymonka (gr. III) , Piotrusia M. (gr. III) , Zuzi (gr. III) , Jani (gr. III) oraz Marcela P (gr. IV), Klary (gr. IV) i Wioli (gr. IV)
Dziękujemy za wzięcie udziału i jak zawsze podziwiamy talenty dzieci i pomysłowość dorosłych :)

*********

Styczniowa edycja "Z pomysłów mamy, taty i dziecka" dobiegła końca.
Serdecznie dziękujemy za zainspirowanie dzieci tematem "Przyszła zima biała"
Wszystkie prace plastyczne wykonane w styczniowej edycji naszej zabawy zostały zaprezentowane na wystawie w holu przedszkola.
Jak zawsze jesteśmy pod ogromnym wrażeniem - pomysłowości i staranności wykonania :)
Mamy nadzieję, że teraz zima zainspiruje się pracami wykonanymi przez dzieci i zagości u nas na dłużej ;)
A swoje prace zimowe prace wykonali:
Kinga (gr. II), Szymon (gr. III ), Agatka (gr. III ), Wiola (gr. IV), Marcel (gr. IV)

*********

Grudniowa edycja cyklu "Z pomysłów mamy, taty i dziecka" dobiegła końca
Na wystawie mogliśmy podziwiać prace wykonane wspólnie z rodzicami oraz wykonane całkowicie samodzielnie przez dzieci.
Dziękujemy za wzięcie udziału i zapraszamy do kolejnej plastycznej zabawy w styczniu.

Swoje „Świąteczne inspiracje” zaprezentowali:
Julia (gr. I), Konan (gr. II), Wojtuś (gr. II ), Zuzia (gr. III), Zosia (gr. III) , Szymon (gr. III),
Julia (gr. IV), Marcel (gr. IV) ,Wiola (gr. IV), Ania (gr. V), Alan (gr. IV) i Klara (gr. IV)

*********

Nasza listopadowa twórcza zabawa "Z pomysłów mamy, taty i dziecka" została zakończona.
Bardzo dziękujemy rodzicom za wzięcie udziału wspólnie z dziećmi:)

Swoje wspaniałe dyniowe stworki przynieśli :
Oliwka (gr. I), Julia (gr. I), Konan (gr. II), Aleksander (gr. II), Martynka (gr. III), Adam (gr. III),
Tymon (gr. III), Agatka (gr. III), Piotr M. (gr. III),Matylda (gr. III), Melania (gr. III), Szymon (gr. III),
Marcel P. (gr. IV), Wiola (gr. IV), Klara (gr. IV)

*********
Dziękujemy rodzicom, którzy w październiku wspólnie z dziećmi wzięli udział
w twórczej zabawie "Z pomysłów mamy, taty i dziecka".

Prace wykonane z "darów jesieni" zaprezentowali na wystawie :
Eryk(gr. I), Maria (gr. II), Zuzia (gr. II), Konan (gr. II), Jaś (gr. II), Jania (gr. III) i Szymon (gr. III)

Gratulujemy wspaniałych pomysłów! Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy :)