Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uroczystość z okazji Święta Niepodległości

10 listopada cała społeczność naszego przedszkola wzięła udział w uroczystości z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości.
Dzieci specjalnie na tę okazję uczyły się (Kociaki) i utrwalały sobie ( Krasnale, Smerfy, Ekoludki) hymn Polski, który wspólnie z dorosłymi zaśpiewały w czasie spotkania.
Smerfy i Ekoludki nauczyły się pięknej piosenki " To Polska właśnie", a młodsze przedszkolaki "Jesteśmy Polką i Polakiem" - z radością zaprezentowały je publiczności.
W tym dniu nie zabrakło w przedszkolu biało - czerwonych chorągiewek i innych patriotycznych dekoracji wykonanych przez przedszkolaki.
9 listopada, dzieci z wszystkich grup, obejrzały przedstawienie teatralne pt. "Nasze godło" - poznały legendę opowiadającą o powstaniu polskiego godła.