Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

"Spadająca gwiazdka" - spektakl świąteczny

16 grudnia zaprosiliśmy wszystkich rodziców na spotkanie, w trakcie którego przedszkolaki
wystąpiły w spektaklu pt. "Spadająca gwiazdka".
Ekoludki wcieliły się w role Gwiazdek, Smerfy wystąpiły jako Śnieżynki i Bałwanki, a Kociaki pięknie przedstawiły zapracowane Elfy i przyprowadziły ze sobą "małego" Mikołaja:)
Podniosła atmosfera przepełniła całą przedszkolną scenę, a życzenia złożone przez Panią Dyrektor spowodowały, że poczuliśmy siłę i magię nadchodzących świątecznych dni.
Dziękujemy Państwu za liczne przybycie, a w imieniu dzieci za brawa jakie otrzymały na zakończenie każdej części przedstawienia.
Naszym Ekoludkom, Smerfom i Kociakom, które z powodu choroby nie mogły dziś wystąpić życzymy dużo zdrowia i mocno Was przytulamy :)